Witam w Studiu Wykrzyknik
O mnie

Klient jest najważniejszy

Punktem wyjścia jest dla mnie zawsze klient i jego potrzeby. Zadaję pytania, słucham, po to aby zrozumieć, odpowiadam na pytania aby rozwiać wątpliwości. Podstawą jest otwarta komunikacja, oraz uczciwe zrozumiałe umowy.

 

Wzajemne zaufanie i znajomość potrzeb są punktem wyjścia dla każdego projektu.

Chcesz pięknie mieszkać.

Fascynują mnie trendy. Lubię i potrafię z nimi pracować traktując je jak stylowe ubranie, w które należy ubrać przestrzeń stworzoną dla konkretnego klienta. Pamiętam przy tym o jego wygodzie. W konsekwencji powstaje ciekawe unikalne i stylowe wnętrze, zawsze oddające charakter właściciela. Piękne i skrojone na miarę.

Brakuje Ci czasu i siły na remont.

Współpraca z Pracownią Wykrzyknik to również ogromna oszczędność czasu i minimalizacja stresu. Remont i urządzanie mieszkania to trudny, czasochłonny i niezwykle stresujący czas, obarczony ogromną ilością decyzji do podjęcia, zwykle w obszarach Państwu obcych. Dzięki wiedzy merytorycznej, kontaktom z doświadczonymi producentami i specjalistami z branży oraz doświadczeniu zabam o to aby bezboleśnie przeprowadzić Państwa przez ten proces. W praktyce to oszczędność czasu i bezcenny "święty" spokój.

O mnie - Chcesz pięknie mieszkać.
O mnie - Szukasz technicznego wsparcia

Szukasz technicznego wsparcia

Dla Państwa śledzę bieżące trendy, specjalne oferty, pojawiające się nowości technologiczne i produktowe. Wszystko po to aby projekt był świeży interesujący i optymalny finansowo.

O mnie - Szukasz technicznego wsparcia
O mnie - Potrzebujesz rzetelnej dokumentacji

Potrzebujesz rzetelnej dokumentacji

Przygotowuję precyzyjne i jednoznaczne dokumentacje techniczne, tak aby wykonawcy nie pozostawiać wątpliwości co do oczekiwań oraz nie zostawiać marginesu na wolną interpretację zastosowanych rozwiązań. Wszystko po to, aby efekt końcowy był zgodny z zaakceptowanym projektem. W relacji projektant-wykonawca również stawiam na partnerstwo. Ścisła współpraca z wykonawcą, wzajemne rozumienie oczekiwań i możliwości pozwala na przekucie zastosowanych pomysłów i rozwiązań na finalny sukces. Ostatecznie przekłada się to na terminowość prac, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy.

Logo

WYKRZYKNIK Studio to proste i wyraziste wnętrza.

Pokaż formularz

Agata
Wykrzykowska

ul. Ignacego Krasickiego 3/2
81-836 Sopot

609 990 831

biuro@wykrzyknikstudio.pl

Ukryj formularz