Zobacz moje portfolio
Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz

MIESZKANIE 63M2 NA DRUGIM PIĘTRZE KAMIENICY W GDAŃSKU WRZESZCZU, SKŁADAJĄCE SIĘ Z DWÓCH SYPIALNI, PRZEJŚCIOWEGO SALONU, SPOREJ KUCHNI ORAZ ŁAZIENKI.ZAŁOŻENIEM POWYŻSZEGO PROJEKTU BYŁO ODŚWIEŻENIE I DOSTOSOWANIE MIESZKANIA NA POTRZEBY WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO.WSZYSTKO TO NIEWIELKIM BUDŻETEM NIE PRZEKRACZAJĄC 5% WARTOŚCI INWESTYCJI.

 

ZAŁOŻENIE BYŁO: UJEDNOLICIĆ; USOKOIĆ I STWORZYĆ PRZYTULNĄ NOWOCZESNĄ PRZESTRZEŃ ATRAKCYJNĄ DLA LUDZI DOCENIAJĄCYCH ATMOSFERĘ DZISIEJSZEGO WRZESZCZA.

 

MIESZKANIE ZASTALIŚMY W BARDZO INTENSYWNYCH KOLORACH W TYM KOLOROWA MOZAIKA Z RUSTYKALNYCH KAFLI ORAZ ZE ZUŻYTMI, PRZYPADKOWYMI MEBLAMI. POMIESZCZENIA ZOSTAŁY POMALOWANE JEDNOLITĄ JASNĄ FARBĄ. W SALONIE JEDNĄ ZE ŚCIAN OZDOBIŁĄ CIEKAWA TAPETA W MORSKIM KOLORZE WPROWADZAJĄC KLIMAT VITAGE. ZADBALIŚMY O PIĘKNE TKANINY. MEBLE SKOMPLETOWANE ZOSTAŁY NISKOBUDŻETOWO NA WYPRZEDAŻACHW TANICH SIECIÓWKACH ORAZ W DUŻEJ MIERZE WYSZUKUJĄC OKAZJI Z RYNKU WTÓRNEGO. NAJWIĘKSZYM WYZWANIEM BYŁY KAFLE Z KORYTARZA I KUCHNI. ABY POŁĄCZYĆ NOWE Z TYM CO BYŁO, ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA PROSTĄ ALE DELIKATNIE RUSTYKALNĄ ZABUDOWĘ KUCHENNĄ WRAZ Z NOWOCZESNYM STOŁEM I KRZESŁAMI. DELIKATNE KOLORY ORAZ PIĘKNA ZIELEŃ POMIĘDZY SZAFKAMI DAŁA EFEKT ŚWIEŻOŚCI I NOWOCZESNOŚCI. W ŁAZIENCE, GDZIE ZASTALIŚMY BEŻOWO BRĄZOWE KAFLE Z DODATKIEM ZŁOTA ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA DODATEK GŁĘBOKIEGO KOLORU MORSKIEGO Z BIELĄ I ZŁOTEM. CAŁOŚĆ DOPEŁNIA STARA SZAFA Z ODZYSKU. CAŁOŚĆ UZUPEŁNIAJĄ NOWOCZESNE DODATKI POCHODZĄCE ZE ZNANYCH SIECIÓWEK.

 

W EFEKCIE TEJ METAMORFOZY MIESZKANIE WYNAJĘTE ZOSTAŁO W PRZECIĄGU TRZECH DNI OD WPROWADZENIA OGŁOSZENIA NA RYNEK ZA KWOTĘ DWUKROTNIE WYŻSZĄ NIŻ PRZED REMONTEM PRZY NAKŁADZIE NIŻSZYM NIŻ 5% PIERWOTNEJ WARTOSCI NIERUCHOMOŚCI.

Pokaż formularz

Agata
Wykrzykowska

ul. Ignacego Krasickiego 3/2
81-836 Sopot

609 990 831

biuro@wykrzyknikstudio.pl

Ukryj formularz